Msze po polsku w naszej parafii: każda niedziela godz. 7.15 oraz 12.30. 

Spowiedź: zazwyczaj podczas polskiej mszy o godz. 12.30, zawsze w sobotę godz. 8.30 - 8.55 oraz 17.30 - 17.55

Zachęcamy do zapoznania się z naszą Diecezją Brentwood, oczywiście najłatwiej przez internet: www.dioceseofbrentwood.net

Przypominamy tym, którzy nie zapisali się jeszcze do parafii, a chodzą tutaj regularnie, żeby to zrobić jak najwcześniej. Jest to wymogiem, by ubiegać się o udzielenie sakramentów (chrzest, bierzmowanie, małżeństwo) lub odpowiednie zaświadczenia (dla rodziców chrzestnych, do szkół katolickich itd.). Formę do zapisu w parafii można pobrać w wersji pdf klikając TUTAJ. Formę należy wydrukować, wypełnić oraz oddać jednemu z księży. 

kto pyta, nie błądzi... 07454 01 07 85 (ks. Krzysztof) 

 Chrystusa Króla Wszechświata (Rok A), 26.11.2023

Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla, Światowy Dzień Młodzieży a zarazem ostatnia niedziela roku liturgicznego. Pan Jezus Zmartwychwstając, zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, gdzie zasiada po prawicy Ojca. Bóg Ojciec powierzył Mu wieczne królowanie i On zaprasza nas do uczestnictwa w Jego królestwie. Starajmy się dobrze przygotować do tego królestwa przez modlitwę, sakramenty i życie wiary. 

**

W przyszłą niedzielę, 3 grudnia rozpoczyna się Adwent, w przedsionku będzie można wziąć nabyć opłatki na stół wigilijny i kartki świąteczne. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na cele parafialne. 

**

Po mszy zapisy na Mikołaja, który zaplanowany jest na drugi dzień świąt w niedziele 26-go grudnia po mszy o godz. 11.00. Cena paczki £10.

**

W tym tygodniu msza sw. po polsku będzie w środę i piątek o godz.19.00, spowiedź od godz. 18.45, w piątek będzie adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy.

**

W najbliższą sobotę 2 grudnia polska wspólnota będzie sprzątać kościół. Prosimy o pomoc, jeżeli ktoś ma czas od godziny 10.00.

**

Wszystkim parafianom i gościom życzymy milej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

**

Na Facebooku istnieje profil polskiej wspólnoty w Rainham. Dla posiadających konto na tym portalu, zachęta do odwiedzenia <TEGO LINKU>

***

************

Intencje mszalne. Zachęcamy do pamięci o najbliższych oraz modlitewnej wdzięcznosci w czasie Ofiary Echuarystii.   Aby zamówić intencję na Mszę można dzwonić lub smsować: 07454 01 07 85 - ks. Krzysztof


Intencje mszalne w najbliższym czasie:

Niedziela, 26.11

godz. 7.15:  śp. +Wanda 26/30

godz. 12.30:  Za poleconych w "Wypominkach".


Niedziela, 03.12

godz. 7.15: Za Marka - z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo dla Niego i Jego Rodziny 

godz. 12.30: W intencji Bogu wiadomej (3/9)